Szkolenia

WITAMY W SEKCJI SZKOLENIA
Uprzejmie informujemy o uruchomieniu indywidualnych szkoleń dla kosmetyczek, kosmetologów i masażystów z zakresu rytuałów pielęgnacyjnych twarzy i ciała. Nasze szkolenia prowadzone są przez specjalistów kosmetologii profesjonalnej z wieloletnim doświadczeniem zawodowym i dydaktycznym. Szkolenia skierowane są dla osób związanych zawodowo z dziedziną kosmetyki lub masażu, które chcą poszerzyć swoją wiedzę o znajomość rytuałów pielęgnacyjnych wiodących światowych marek w dziedzinie kosmetyki profesjonalnej.

4n

ZAKRES SZKOLEŃ

Moduł twarz - szkolenie z rytuałów pielęgnacyjnych 
Szkolenie ma na celu płynne opanowanie wykonywania rytuałów pielęgnacyjnych twarzy, zainspirowanych technikami marek, które posiadamy w portfolio. W trakcie kilku dni szkolenia uczestnicy uczą się specjalistycznych ruchów tworzących poszczególne etapy rytuałów pielęgnacyjnych. Zapoznają się z filozofią danej marki, w tym z ideą pielęgnacji domowej, mającej na celu przedłużenie efektów osiągniętych po zabiegach. Szkolenie kończy się egzaminem praktycznym i wydaniem certyfikatu potwierdzającym umiejętności wykonywania rytuałów pielęgnacyjnych twarzy.

Moduł ciało – szkolenie z rytuałów na ciało oraz zabiegów wyszczuplających.
Zakres szkolenia obejmuje naukę masażu relaksacyjnego oraz wyszczuplającego w oparciu o aromaterapeutyczne rytuały na ciało technikami marek, które posiadamy w portfolio. W trakcie kilku dni szkolenia uczestnicy poznają specjalistyczne, manualne techniki wykorzystywane w masażu  i  zabiegu wyszczuplającym. Szkolenie kończy się egzaminem praktycznym i wydaniem certyfikatu potwierdzającego umiejętności wykonywania rytuałów oraz zabiegów na ciało. 

Zapraszamy do kontaktu: biuro@beautytrade.pl
Organizatorem szkoleń jest
Beauty Trade sp.j. Emilia Pasoń i Wspólnicy.

 

Każda marka ma swój własny kalendarz szkoleń. Zapraszamy.