O nas

Czym się zajmujemy.

Beauty Trade jest wyłącznym dystrybutorem na rynku polskim selektywnych marek kosmetycznych: Sothys, Guam, DIBI Milano, MEI oraz MicroCell.  

Każda z firm kosmetycznych, z jaką mamy przyjemność współpracować, wyróżnia się charakterystyczną dla siebie filozofią oraz gamą produktową. Każda z nich jest inna, ciekawa, wyjątkowa i niepowtarzalna. 

Wszystkie nasze firmy skupiają się na prowadzeniu badań laboratoryjnych, w celu przedstawienia Klientom jak najbardziej nowoczesnych rozwiązań pielęgnacyjnych, dbają o środowisko, prowadzą zrównoważony rozwój, wychodząc naprzeciw klientom wprowadziły produkty wegańskie. 

Posiadając w swojej ofercie tak różnorodne, profesjonalne marki kosmetyczne, z tak bogatą propozycją pielęgnacyjną, stajemy się idealnym partnerem dla SPA oraz Gabinetów Kosmetycznych.

Misją naszej firmy jest zbudowanie nowoczesnej i prężnie działającej sieci sprzedaży, opartej na lojalnej współpracy z naszymi Klientami oraz Dostawcami. Strategicznym celem firmy Beauty Trade jest podtrzymywanie relacji z dotychczasowymi Partnerami Biznesowymi oraz pozyskiwanie nowych.

Zapewniamy nowoczesny serwis na najwyższym poziomie, bogaty program szkoleń, wsparcie marketingowe i merchandisingowe, opiekę Reprezentanta Handlowego oraz wykwalifikowanego Trenera danej Marki.

Produkty marek Sothys, Guam, DIBI Milano, MEI oraz Micro Cell polecamy jako jedne z najlepszych na rynku.

Zapraszamy do współpracy.