O nas

Czym się zajmujemy.

Beauty Trade jest wyłącznym dystrybutorem na rynku polskim selektywnych marek kosmetycznych: Sothys, Guam, Binella Medical Beauty oraz MicroCell.  

Każda z firm kosmetycznych, jaką mamy przyjemność posiadać w portfolio, wyróżnia się charakterystyczną dla siebie filozofią oraz gamą produktową. Marka Sothys cechuje się innowacyjnymi rozwiązaniami kosmeceutycznymi, dermokosmetyczna i antyalergiczna Binella rozwija się w kierunku segmentu Medical Beauty, Guam natomiast jest liderem wśród marek algowych i niepokonanym zwycięzcą w walce z cellulitem. MicroCell, to specjalista w dziedzinie pielęgnacji i ochrony dłoni oraz paznokci.

Wszystkie nasze firmy skupiają się na prowadzeniu badań laboratoryjnych, w celu przedstawienia Klientom jak najbardziej nowoczesnych rozwiązań pielęgnacyjnych. Posiadając w swojej ofercie tak różnorodne marki kosmetyczne, z tak bogatą propozycją pielęgnacyjną, stajemy się idealnym partnerem dla SPA oraz Gabinetów Kosmetycznych.
Misją naszej firmy jest zbudowanie nowoczesnej i prężnie działającej sieci sprzedaży, opartej na lojalnej współpracy z naszymi Klientami oraz Dostawcami. Strategicznym celem firmy Beauty Trade jest podtrzymywanie relacji z dotychczasowymi Partnerami Biznesowymi oraz pozyskiwanie nowych.

Zapewniamy nowoczesny serwis na najwyższym poziomie, bogaty program szkoleń, wsparcie marketingowe i merchandisingowe, opiekę Reprezentanta Handlowego oraz wykwalifikowanego Trenera danej Marki.

Produkty marek Sothys, Micro Cell, Guam oraz Binella polecamy jako jedne z najlepszych na rynku.

Zapraszamy do współpracy.