MEI


Najbardziej naturalny wybór od 1988 roku!

Produkty naturalne MEI są wytwarzane wyłącznie z dzikich roślin i konserwowane naturalnymi metodami. Aktywnymi składnikami są «ABSOLUTY», najczystsze olejki eteryczne klasy spożywczej, które wnikają głęboko w skórę i zapewniają dobre samopoczucie całemu organizmowi.

MEI – MIGLIORI ERBE ITALIANE

Bazy produktów to składniki pochodzenia roślinnego bez alkoholu i tłuszczów zwierzęcych. Konsystencje kosmetyków i ich niesamowite zapachy są uwielbiane przez klientów na całym świecie. Najwyższej jakości roślinna obróbka kosmetyków  jest taka sama jak przy produkcji wyrobów zielarskich. Szeroka gama naturalnych suplementów, ukierunkowanych komplementarnie na zabiegi pielęgnacyjne, działające zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz naszego ciała.

WYJĄTKOWOŚĆ PRODUKTÓW MEI

Produkty MEI jako jedyne na świecie wykonane są z jadalnych olejków eterycznych – ABSOLUTÓW. Są one w 100% naturalnymi, czystymi olejkami spożywczymi, pozyskanymi w ekskluzywnym procesie. Nie powodują alergii i są wolne od skutków ubocznych.

Olejki eteryczne, sól, cukier i płatki róż. MEI SPA to „podróż”, która angażuje wszystkie nasze zmysły czarującymi kolorami, wyśmienitymi aromatami i konsystencjami.

Produkty MEI SPA to doskonałe rozwiązanie do codziennej pielęgnacji skóry i duszy. Pomagają spowolnić procesy starzenia, odżywiają i nawilżają, jednocześnie perfumując skórę w naturalny sposób. Odkryj niezwykły aromat i skuteczność zestawu Dolce Vita, zbudowanego na bazie śródziemnomorskich cytrusów lub bardziej intensywnego Sotto Sale przepełnionego zieloną herbatą i miętą. Daj się ukołysać miękkością płatków róż z zestawem Persian Rose lub ciesz się ekstremalną dawką regeneracji dzięki mircie i jałowcowi z Oro di Sardegna.

Cokolwiek wybierzesz, witaj w świecie wellness marki MEI